5436 Lejon
Steiff, length: 45 cm,
Sold: SEK 350
Sold den 27 juli 2015 -
4583 Lejon
Steiff, längd: 25
Sold: SEK 400
Sold den 26 januari 2009 -
4677 Lejon
Steiff, längd: ca 27 cm (exkl svans), visst slitage
Sold: SEK 1100
Sold den 23 oktober 2006
4343 Lejon
Steiff
Sold: SEK 400
Sold den 7 november 2005 -
8539 Lejon + leopard
Steiff, 60-tal
Sold: SEK 700
Sold den 15 augusti 2005